En iyi poliüretan sprey firması denilince akla orka mühendislik olarak biz geliriz. Bunun bir çok nedeni vardır . İnsanlar poliüretan sprey uygulaması yaptırmadan önce ürün hakkında bilgi almak için bir çok farklı firmadan ürün hakkında bilgiler alırlar. Bazı firmalar insanlara en iyi poliüretan sprey firması olduğunu söyler fakat insanları etkilemek adına poliüretan sprey uygulaması hakkında gerçeği yansıtmayan bilgiler verebilmektedir. Poliüretan sprey sektöründeki en büyük handikaplardan birisi ise müşterilere keşif esnasında yada teknik ziyarette gösterilen el numunesinin yogunluğu ile uygulama esnasında sarf edilen , kullanılan sprey poliüretanın yoğunluğunun ayni olmamasıdır.

Firmamız en iyi poliüretan sprey firması denilince akla gelen ilk firma yazımızın başında’da bahsettiğimiz gibi bir çok nedeni vardır. Kısaca bu nedenlere bir göz gezdirelim …

En iyi poliüretan sprey firması

En iyi poliüretan sprey firması

En iyi poliüretan sprey firması’yız neden mi ? 

Tüm çalışanlarımız, sprey izolasyon sektöründe çeşitli görev ve sorumluluklar alarak tecrübe kazanmış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşteri beklentileri ve hizmet standartları konusunda firmamız asla taviz vermez.Bizden memnun olmamanız için hiçbir neden olmadığını biliyoruz.

Sadece işi alma odaklı çalışmıyoruz memnuniyet odaklı çalışıyoruz.Kullandığımız bütün ürünler kendi sınıfında sertifikalı ve garantilidir. Ham maddelerimizi kaliteli olarak kullansak da fiyatlarımız en pahalı değil. Az kar da kazandırır. Önemli olan insan kazanabilmek.

Uluslararası en önemli ve tek karşılaştırmalı internet değerlendirme ve ölçüm referans kaynağı olarak gösterilen Alexa verileri doğrultusunda spreypoliuretankopuk.org ’nin ziyaret oranları yükselişini sürdürürken, yıllardır yayın yapan firmaların web sitelerini geride bıraktı.